Mersin DEVA’da Görev Değişimi
Mersin Sondakika

Mersin DEVA’da Görev Değişimi

Demokrasi ve Atılım Partisi Mersin İl Başkanlığında görev değişimi yaşandı.
Bu haber 2023-03-31 15:48:59 eklenmiş

Demokrasi ve Atılım Partisi Mersin İl Başkanlığında görev değişimi yaşandı. İl Başkanı Güren Dinçer’in 28. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı nedeniyle görevden ayrılmasının ardından İl sekreteri olarak görev yapan Sedat Topluoğlu, İl Başkanlığına getirildi. Topuoğlu’na genel merkez tarafından gönderilen atama yazısı düzenlenen mini devir teslim töreniyle Güran Dinçer tarafından takdim edildi.
Topuoğlu ile birlikte son derece uyumlu ve verimli bir çalışma dönemi geçirdiklerini ifade eden Dinçer, “Görevim sırasında verdiği destekler nedeniyle teşekkür ediyor, hiç tereddüt etmeden kabul ettiği yeni ve zorlu görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Dinçer’e güzel dilekleri nedeniyle teşekkür eden yeni İl Başkanı Sedat Topuoğlu da, “Her zaman ekip ruhuyla hareket ederek görevimizi yapmaya çalıştık. Bu bir bayrak yarışı ve şimdi görevi ben devralıyorum. Halkımıza hizmet için çalışmaya, Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan liderliğinde ülkemizin geleceğini şekillendirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.


ETİKETLER : DEVA Partisi Mersin
Diğer SİYASET haberleri
Copyright © 2024 Günaydın Mersin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder