MERSİN’DE KİCK BOKS KUŞAK DAN SINAVI
Mersin Sondakika

MERSİN’DE KİCK BOKS KUŞAK DAN SINAVI

Türkiye Kick Boks Federasyonu 2021 yılı Faaliyet Programında yer alan "Kick Boks Siyah Kuşak Dan Sınavı" Mersin’de yapıldı.
Bu haber 2021-09-14 01:08:59 eklenmiş

 

MERSİN’DE KİCK BOKS  KUŞAK DAN SINAVI

 

Türkiye Kick Boks Federasyonu 2021 yılı Faaliyet Programında yer alan "Kick Boks Siyah Kuşak Dan Sınavı" Mersin’de yapıldı.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Edip Buran Spor Salonunda gerçekleştirilen sınava Türkiye geneli 96 antrenör adayı ile sporcu, Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Mersin, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Osman Yıldızbakan, Türkiye Kick Boks Federasyonu genel sekreteri Harun Demir ve Mersin İl Temsilcisi Mehmet Gümüştaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından bir konuşma yapan Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, “Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen siyah kuşak dan sınavına katılımın yüksek olması bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kuşak sınavımıza ev sahipliği yapan Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün idarecilerine, il temsilcimize ve emeği geçen herkese teşekkür eder, Branşımızı en iyi şekilde temsil edecek, duyuracak olan antrenör ve sporcularımıza Kick Boks siyah kuşak dan sınavında başarılar dilerim” dedi.

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Osman Yıldızbakan ise, “Ev sahipliğini yaptığımız Kick Boks Siyah Kuşak Dan Sınavının yapılmasında emeği geçen Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eder sınava katılacak Antrenör ve sporcularımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından başlayan sınavın sonunda başarılı olan antrenör ve sporculara belgeleri Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Osman Yıldızbakan, Türkiye Kick Boks Federasyonu genel sekreteri Harun Demir ve Mersin İl Temsilcisi Mehmet Gümüştaş tarafından verildi.


ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2021 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder