Mayıs ayında umutlar yeşeriyor!
Mersin Sondakika

Mayıs ayında umutlar yeşeriyor!

Astrolog Gizem Eynallı, bu hafta da farklı burçları değerlendirdi.
Bu haber 2024-05-02 13:46:44 eklenmiş

 

Mayıs ayında umutlar yeşeriyor!

 

Astrolog Gizem Eynallı, bu hafta da farklı burçları değerlendirdi.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 

 

Eynallı, “ 1 Mayıs’tan itibaren Mars Koç Burcuna yerleşiyor. Hepimiz daha enerjik, daha cesur daha atak davranabileceğiz. Ve 7 Mayıs’ta 18 derecede, Boğa burcunda bol sürprizli bir yeniay doğacak. Uranüs’le kavuşumda ve aynı zamanda Satürn’den de destek alıyor olacak. Bu güzel bir yeniay. Özellikle mali konularda yenilik yapmamızı sağlayacak” dedi.

Astrolog Gizem Eynallı, “Kimilerimiz içinde hayatımızda benimseyeceğimiz özel değerli insanların dahil olacağı bir süreç olacak” dedi.

Eynallı, “19 Mayıs’ta yılın en beklenen astrolojik fenomeni gerçekleşecek. Güneş ve Jüpiter  Boğa burcunda 28 derecede kavuşacak.  Değerlendirmesini bilenler için bu durum bolluk ve bereket simgesi. 23 Mayısta 2 derecede Yay Burcunda Dolunay yerleşiyor. Bu süreçte bol bol seyahat edebilirsiniz. Yurtdışı ticareti düşünenler için yeni girişimler olabilir. 26 Mayıs’ta Jüpiter, Güneş ve Venüs’le kavuşuyor. Yılın en şanslı günü” diye konuştu.

MAYIS AYINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Eynallı, Mayıs ayında olacakları şu şekilde sıraladı.

Koç ve yükselen Koçlar : Hem çok kuvvetlisiniz, hem çok bereketlisiniz, hem çok şanslısınız. Maddi olarak keyfiniz yerinde. Liderlik vasıflarınız ön plana çıkıyor.

Boğa ve yükselen Boğalar : İnsanlar arasında farkediliyorsunuz, yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Tartışma ve münakaşalardan uzak durun. Güzel bir ay yaşayacaksınız.

İkizler ve yükselen İkizler : Sosyal ve arkadaş çevrenizde çok vakit geçirecek, yeni girişimler yapacaksınız. Yeni ortamlara giriyorsunuz. Kazançlarınızda artış oluyor.

Yengeç ve yükselen Yengeçler : Kariyerinizle ilgili çok güzel gelişmeler olacak. İş değişikliği ve yeni bir işe atılım yapmanız gerekebilir. Arkadaş ortamında daha çok vakit geçireceksiniz.

Aslan ve yükselen Aslanlar : Seyahatler gündeme geliyor. Eğitim ve öğretim gibi konularda harekete geçiyorsunuz. Yaşam enerjiniz çok yüksek. Kariyerinizde çok güzel gelişmeler olacak.

Başak ve yükselen Başaklar : Parasal konularda hak arayışı içinde olabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Huzur getirecek bir ay olacak.

Terazi ve yükselen Teraziler : İkili ilişkilerde politik tavrınızı koruyun. Yeni adımlar hep karşı taraftan gelecek. Estetikle ilgili konular gündeme gelebilir. Yeni şeyler öğrenme yeni bilgiler edinme dönemi olacak.

Akrep ve yükselen Akrepler :  Sağlığınızla ilgili konularda güç kazanacaksınız. Değişiklikler yapacağınız güzel bir etki altında olacaksınız. Başka insanlarla ilişkilerinizi iyi yönetmelisiniz.

Yay ve yükselen Yaylar : Yaşam enerjiniz çok yüksek. Dolunay zamanında kendi potansiyelinizin farkına varacak ve sorgulayacak bir süreç yaşayacaksınız. Kendinize öncelik verecek ve ne istiyoruma cevap bulacaksınız.

Oğlak ve yükselen Oğlaklar : İç dünyanızda çok güçlüsünüz. Aklınızda uzun süredir yer alan yatırım yapmak, yeni bir taşınmaz mal almak gibi istediklerinizi gerçekleştirecek adımlar atacaksınız. Korkularınızla yüzleşeceksiniz.

Kova ve yükselen Kovalar : İletişiminizi çok net kullanıyorsunuz. Ne istediğinizi bileceksiniz ve bu tavrınız size başarı getirecek. İç dünyanızda çok mutlusunuz. Maddi olarak çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Balık ve yükselen Balıklar : Parasal ve maddi konularda harekete geçiyorsunuz. Seyahatler, tatiller gündeme gelecek. Yakın çevrenizle arkadaşlıklarınız ilerleyecek.

 

 


ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Copyright © 2024 Günaydın Mersin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder