"Bakanımız çağlayan gücümüze güç katacak"
Mersin Sondakika

"Bakanımız çağlayan gücümüze güç katacak"

Geçmiş dönem Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Mersin'e geldi. Çağlayan'ı havaalanında ve otobanda binlerce kişi karşıladı, Selçuklar Mahallesindeki seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü.
Bu haber 2023-04-30 14:52:51 eklenmiş

 

"Bakanımız çağlayan gücümüze güç katacak"

Geçmiş dönem Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Mersin'e geldi. Çağlayan'ı havaalanında ve otobanda binlerce kişi karşıladı, Selçuklar Mahallesindeki seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 

 Seçim çalışmalarına da katılacak olan Çağlayan'ı havaalanında karşılayıp, temaslarında yanında olan AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Ali Kıratlı, "Bakanımız, gücümüze güç katacak. Birlikte Mersin'i yeniden birinci yapacağız" diye konuştu. Bir dizi temas ve görüşmelerde bulunmak için Mersin'e gelen, Mersin Milletvekilliği de yapmış olan Ekonomi Eski Bakanı Zafer Çağlayan'ı havaalanında geçmiş dönem milletvekilleri, 28. Dönem Milletvekili adayları, Akdeniz Belediye Başkanı, İl, İlçe Başkanları ve yine tüm il, ilçe parti teşkilatları ile partililer karşılarken, yüzlerce araç da otobanda konvoy halinde Çağlayan'a eşlik etti. Çağlayan'ın katıldığı, Toroslar ilçesi Selçuklu Mahallesindeki seçim ofisi açılışı adeta mitinge dönüştü. Çağlayan daha sonra AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederken, kendisine yine eski dönem milletvekilleri ile 28. Dönem Mersin Milletvekili Adayları eşlik etti. Ardından da akşam yemeği ve toplantı organizasyonu gerçekleştirildi.

"MERSİN HALKI ÜLKEMİZİN ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARA GEÇİT VERMEYECEKTİR"

Selçuklar Mahallesi seçim ofisi açılışı, İl Başkanlığı ziyareti yemek sonrası gerçekleştirilen toplantılarda konuşan Zafer Çağlayan, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimin önemine dikkat çekti. Çağlayan, "Biz, partimize gönülden bağlıyız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdğan'ı yeniden seçeceğiz. Mersin halkı ülkeyi bölmek isteyenlerle birlikte olanlara geçit vermeyecektir. Aynı zamanda ülkemizin üzerinde oyunlar oynayan, özellikle Amerika başta olmak üzere, bazı ülkelere de fırsat vermeyecektir. Burada, eski vekil arkadaşlarım, yeni dönem milletvekili arkadaşlarımla birlikte Mersin'de tüm gücümüzle çalışacağız. Biz, birlikte başaracağız" diye konuştu.

KIRATLI, "AK PARTİMİZİ MERSİN'DE YENİDEN BİRİNCİ PARTİ YAPACAĞIZ"

Çağlayan'ı havaalanında karşılayan, seçim ofisi açılışında il ziyareti ile akşam yemeği ve toplantıda yalnız bırakmayan isimlerden biri olan 28. Dönem AK Parti Adayı Ali Kıratlı, Çağlayan'ın seçim çalışmalarında güçlerine güç katacağını ifade ederek, "Sayın bakanımız geçmişte Mersin ve Türkiye için çok önemli projeleri hayata geçirdi. Mersin'deki yatırımların altında imzası var. O Mersin'de bizimle olması, bizim gücücümüze güç katacak. Onun tecrübeleriyle şimdi daha azimli ve güçlü bir şekilde çalışacağız. Birlikte AK Partimizi Mersin'de yeniden birinci parti yapacağız" şeklinde konuştu.

 


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Copyright © 2024 Günaydın Mersin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder