Lübnan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri
Mersin Sondakika

Lübnan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri


Bu haber 2023-02-09 15:02:00 eklenmiş

 

 

Şah Lojistik firması olarak Uluslararası lojistik faaliyetler çerçevesinde hizmetlerimizi sunduğumuz ülkelerden birisi de Lübnan ülkesidir. Türkiye - Lübnan arasında doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarında yer almayı hedeflemekteyiz. Bu kapsamda sektörde sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliyesi hizmetlerini sunmaktayız. Lojistik sektöründe güvenin adresi konumuna gelen Şah Lojistik, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerini yürütmektedir. Lojistik sektörünün her alanında müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi planlamaktadır. Bu doğrultuda müşterilerin nakliye ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayarak, uygun çözümler üretmekteyiz. Sektörde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimiz ile Türkiye – Lübnan ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız.

 

Lübnan Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında sektörde sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliye hizmetleridir. Parsiyel nakliye aynı zamanda parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Şah Lojistik firması olarak sektörde doğan her türlü ihtiyaçlar da müşterilerin yanında yer almayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda tüm çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizi sunduğumuz Lübnan ülkesine parsiyel nakliye ihtiyaçlarında da çözümler üretmekteyiz. Az sayıda yük göndermek isteyen müşterilerin nakliye ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktayız. Lübnan parsiyel nakliye süreçlerini hızlı ve güvenli bir şekilde sürdürmeyi planlamaktayız. Bu doğrultuda her aşamada gerekli tedbirlerimizi alarak, nakliye süreçlerinde müşterilere her türlü desteği de sağlamaktayız. Parsiyel yükleri istenilen noktalardan teslim almakta, istenilen noktalara teslim etmekte, yüklerin paketlenmesi, depolanması, dağıtılması süreçlerinde destek vermekte, nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanmasını sağlamakta, gümrükleme ve sigorta işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

 

Lübnan Frigo Nakliye Hizmetleri

Şah Lojistik firması olarak Uluslararası lojistik faaliyetler çerçevesinde sektörde sıklıkla talep edilen frigo nakliye hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Hizmetlerimizi sunduğumuz Lübnan ülkesine frigo nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Frigo nakliye hizmetleri gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetlerinin yürütüldüğü bir nakliye hizmetidir. Lübnan frigo nakliye hizmetlerinde frigorifik araçlar kullanılmakla beraber, gıda ürünleri – 26 – 18 derece sıcaklık koşulları altında güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Gıda ürünleri için gerekli koşullar sağlanarak, ürünlerin bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılara ulaştırılması hedeflenmektedir. Bununla birlikte tüm nakliye faaliyetlerimizi sigortalı bir şekilde gerçekleştirmeye özen göstermekte, nakliye süreçlerinde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı da önlem almaktayız. Böylelikle müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının da önüne geçmeyi amaçlamaktayız. Türkiye – Lübnan arasında gerçekleştirilen İthalat ve ihracat faaliyetleri çerçevesinde gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Lübnan Nakliye Fiyatları

Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında önemli bir konuyu da maliyetler oluşturmaktadır. Lübnan nakliye fiyatları birçok faktörler doğrultusunda değişkenlik göstermekle beraber, Şah Lojistik firması olarak müşterilere her zaman uygun fiyat politikası ile hizmetler sunmayı amaçlamaktayız. Bu doğrultuda gerekli planlamalarımızı yapmakta, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Lübnan nakliye fiyatları konusunda yüklerin nakliyesinin gerçekleşeceği mesafe, yüklerin boyutları (en, boy, yükseklik), yüklerin ağırlığı, yüklerin hacmi ve diğer özel koşullar etkili olmaktadır. Müşterilerden gerekli bilgiler temin edilerek nakliye fiyatı hesaplamaları firmamız bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu faktörler arasında en önemlisi de yükün hacmi olmaktadır. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Oluşturulan fiyat müşterilere sunulmaktadır.

 

Neden Şah Lojistik?

Şah Lojistik firması olarak uzun yıllardır sektörde varlığımızı sürdürmekte ve bu anlamda gerekli bilgi ve deneyime sahip bir firmayız. Lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap verecek kapasiteye sahibiz. Müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekte, nakliye hizmetlerinde müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.


ETİKETLER :
Diğer ASAYİŞ haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2023 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder