Yedigöz, okurları ile buluştu
Mersin Sondakika

Yedigöz, okurları ile buluştu

Mersinli eğitimci-yazar Ali Yedigöz CNR 7. Mersin Kitap Fuarında üçüncü kitabı "Babalar Gece Ağlar"ı okuyucularla buluşturdu.
Bu haber 2022-11-06 22:11:56 eklenmiş

 

Yedigöz, okurları ile buluştu

 Mersinli eğitimci-yazar Ali Yedigöz CNR 7. Mersin Kitap Fuarında üçüncü kitabı "Babalar Gece Ağlar"ı okuyucularla buluşturdu.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 Gerçek bir hikâyeden yola çıkan Ali Yedigöz, romanında üniversiteli genç bir kız Esra'nın yakalandığı amansız hastalık ile verdiği yaşam mücadelesini anlatıyor.

Mersinli eğitimci-yazar Ali Yedigöz, kitapları ile hem düşündürüyor, hemde yaşanan dramları ortaya çıkarıyor.

Hastane hastane cildindeki yaralara şifa arayan Esra yalnız değildir. Erkek arkadaşı Cemil, roman boyunca sevdiği kızın hep yanındadır.

Esra 'nın annesi, babası, kardeşleri Esra ile birlikte doktor doktor koşturmakta, bir mucize aramaktadır. Doktorların umut kestiği  Esra, bu zorlu yaşam kavgasını kaybedecek midir?

Yazarın akıcı bir dille yazdığı romanın her bölümünü, okurların merak ederek, okuyacaklarını düşünüyorum.

Kitap fuarlarında okuyucularla buluşmanın çok önemli olduğunu düşünen yazar Ali Yedigöz, "Toplumsal sorunlara yönelik denemeler, öyküler ve roman yazmak insanı mutlu ediyor. Edebiyat yolculuğumu sevgili okurların desteği ile devam ettirmek istiyorum," diyor.

Mersin Yazarlar Sendikası, İçel Sanat Kulübü ve Yenişehir Belediyesi Standında hafta boyunca kitaplarını imzalayan eğitimci -yazar Ali Yedigöz, ayrıca şair ve yazar arkadaşları Aydan Yalçın, Selma Sayar ve Saniye Kısakürek ile birlikte çocukların ve ailelerinin katıldığı "Çocukların Düş Bahçesi " adlı söyleşi ve etkinlik programına katkıda bulunmanın, çocuklarla kitap fuarında etkinlik yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

 


ETİKETLER :
Diğer KÜLTÜR - SANAT haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2023 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder