ÇUGİDER’den özel eğitimi sınıfı
Mersin Sondakika

ÇUGİDER’den özel eğitimi sınıfı

Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER), özel eğitimi sınıfı yaptırdı.
Bu haber 2022-11-06 21:57:18 eklenmiş

 

ÇUGİDER’den özel eğitimi sınıfı

 

Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER), özel eğitimi sınıfı yaptırdı.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 

ÇUGİDER üyeleri eğitime destek olma adına, çocukların eğitime katkı sunma adına yaptırdığı özel eğitim sınıfının açılışını yaptı.

Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER) ve Mezitli Kent Konseyi Başkanı Sibel Gelbul, eğitime destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Gelbul, “Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği olarak, Özel Eğitim sınıfı yaptırdık. Çünkü bu çocuklar bizim bugunumuz, yarınımız ve gelecegimizdir. Onlar için herkes üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi gerekir. Biz dernek olarak bunu önemsedik. Yavrularımızın umutlarına bir nebzede olsa katkıda bulunduk” dedi.

RESİM YARIŞMASI

Ayrıca Mezitli Kent Konseyi Başkanı da olan Gelbul, “Mezitli Kent Konseyi Eğitim Meclisi olarak, 29 Ekim Cumhuriyet temalı ödüllü resim yarışmasını, Mezitli Belediyesi İlkokulunda düzenlendik. Yarışmayı kazanan 3 öğrencimizin ödülleri takdim ettik.  Bu etkinliği, geleceğimizin emanetçisi çocuklarımıza demokrasi ve toplum bilincini aşılamak adına geleneksel hale getirdik. Cumhuriyeti, siz çocuklar iyi kollayıp, daha ileri seviyeye taşımalısınız. Çünkü bu vatan Atamızdan bize emanet, bizden de çocuklarımıza emanet. Atalarımızın kanı ile kazanılan Cumhuriyeti korumak için çocuklarımıza b bilinci aşılamak ancak eğitimle olur” diye konuştu.

 


ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2022 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder