Onlar erdi muradına!
Mersin Sondakika

Onlar erdi muradına!

Mersin’in tanınmış ve sevilen ailelerinden Sancar ailesi ve Toprak ailesinin evlatları, düzenlenen törenle dünya evine girdiler.
Bu haber 2022-09-03 17:10:31 eklenmiş

 

Onlar erdi muradına’

 

Mersin’in tanınmış ve sevilen ailelerinden Sancar ailesi ve Toprak ailesinin evlatları, düzenlenen törenle dünya evine girdiler.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 

Alen Sancar ve Gamze Toprak, Mersin Latin Katolik Kilisesinde düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdiler. Genç çift kilisedeki  düzenlenen törenin ardından, Mavi Çam Kır düğününde sevenleri ile bir araya geldiler.

Mersin’in önde gelen ailelerinden Sancar ailesinin biricik oğlu Alen Sancar ve yine Mersin’in sevilen ailelerinden Toprak ailesinden Gamze Toprak, kendilerini ömür boyu mutlu edecek evlilik ahdini imzaladılar.

Mersin Katolik Kilisesinde düzenlenen törende, Sancar ailesi ve Toprak ailesinin yansıra genç çiftin sevenleri ve arkadaşları hazır bulundu.

Mersin Katolik Kilisesi ruhani reisi Peder Roşhan Corderio, kilisede yapılan merasimde, genç çiftin evlilik sözleşmesini onaylarken, onlara ömür boyu mutluluklar diledi. Katolik Kilisesindeki törenin ardından Alen ve Gamze Sancar çifti, Mavi Çam Kır düğününde ilk danslarını yaptılar.

Daha sonra Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın kıydığı nikahla evlilik sözleşmesini imzalayan genç çift, piste çıkarak, dans ettiler ve düğün pastasını kestiler. Davetlilerinde yalnız bırakmadığı düğün, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.


ETİKETLER :
Diğer MAGAZİN haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2023 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder