Özkan sorun dinledi
Mersin Sondakika

Özkan sorun dinledi

Türkiye Büyük Millet Meclisi Enerji Komisyonu üyesi ve AK Parti Mersin milletvekili Hacı Özkan, Mersin Akaryakıtçılar Derneği (MADER) yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, onların sorunlarını dinledi.
Bu haber 2022-03-24 02:37:13 eklenmiş

 

Özkan sorun dinledi

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi Enerji Komisyonu üyesi ve AK Parti Mersin milletvekili Hacı Özkan, Mersin Akaryakıtçılar Derneği (MADER)  yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, onların sorunlarını dinledi.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi Enerji Komisyonu üyesi ve AK Parti Mersin milletvekili Hacı Özkan, yaşanan sıkıntıları el birliği ile aşılabileceğini söyledi.

Özkan, Mersin Akaryakıtçılar Derneğinin toplantısına katılarak, onların sorunlarını dinledi ve sorunların çözümü için gerekli girişimleri yapacağının sözünü verdi.

Konu ile ilgili bilgi veren MADER Başkanı Aziz Akgül, “AK Parti Mersin Milletvekilimiz Hacı Özkan’ı toplantımıza davet ettik. Yaklaşık 3 saat süren toplantımızda, tüm sorunlarımız konuşuldu. Vekilimiz Hacı Özkan, sorunlarımızın tamamını hassasiyetle dinleyip, notlarını aldı. Hatta geniş kapsamlı bir çalışma yapabilmemiz için Enerji Komisyon Başkanı Ziya Altunyaldız beyi arayarak, kısa bir süre içinde bir toplantı ayarlanması sözünü aldı. Dünyanın içinde bulunduğu enerji krizinde, ülkemizin de etki altında kalması olağan bir durum.  Bu sıkıntının elbirliğiyle aşılması için imkanlarımızı seferber ederek çıkacağımız inancı içindeyiz. Gece, gündüz yılmadan zor durumda olan ve adeta bir kamu hizmeti görevini üstlenircesine, istasyonlarımız direnmektedir. İstasyonlarımızın açık kalabilmesi için kar marjlarının bir an önce düzeltilmesi gerektiğini vekilimize ilettik. Milletvekilimiz Özkan, hem komisyonda ve hem de Cumhurbaşkanımızın nezdinde, ne gerekiyorsa yapılacağı konusunda yanımızda olacağı sözünü verdi.  Kıymetli Milletvekilimize tüm sektör adına emeklerinden dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

 


ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2022 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder