Veteranlar turnuvası start aldı
Mersin Sondakika

Veteranlar turnuvası start aldı

Mersin’in Düşman işgalinden Kurtuluşu’nun 100. Yılı münasebetiyle düzenlenen “3 Ocak Mersin'in Kurtuluşu 100. Yıl Veteranlar Futbol Turnuvası” İl Müdürü Ökkeş Demir’in başlama vuruşuyla başladı.
Bu haber 2021-12-16 01:18:30 eklenmiş

 

Veteranlar turnuvası start aldı

 

Mersin’in Düşman işgalinden Kurtuluşu’nun 100. Yılı münasebetiyle düzenlenen  “3 Ocak Mersin'in Kurtuluşu 100. Yıl Veteranlar Futbol Turnuvası” İl Müdürü Ökkeş Demir’in başlama vuruşuyla başladı.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 

14 Aralık 2021-03 Ocak 2022 tarihleri arası Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Mersin Şubesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen “3 Ocak Mersin'in Kurtuluşu 100. Yıl Veteranlar Futbol Turnuvası” Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’in başlama vuruşu ile başladı.

Akdeniz Belediyesi Seyfi Ali Türkoğlu Futbol Sahasında Ahmet Ayas ile Mersinli Ahmet takımları arasında oynanan açılış mücadelesini Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, TÜFAD Mersin Şube Başkanı Mesut Bilir, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Osman Yıldızbakan ve Spor Şube Müdürü Vedat Akyar izledi.

Demir,“Mersin Gençlik ve Spor il Müdürlüğümüz ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Mersin Şubesi tarafından Mersin’in Düşman işgalinden Kurtuluşu’nun 100. Yılı münasebetiyle bu yıl ilk kez düzenlediğimiz  “3 Ocak Mersin'in Kurtuluşu 100. Yıl Veteranlar Futbol Turnuvasını” başlattık.

14 Aralık 2021, 03 Ocak 2022 tarihleri arası Akdeniz Belediyesi Seyfi Ali Türkoğlu Futbol Sahasında, yarı final ve final karşılaşmalarını ise 03 Ocak 2022 tarihinde Mersin Stadyumu’nda oynatmayı planlıyoruz. Ahmet Kireççi (Mersinli Ahmet), Seyfi Alanya, Seyfi Ali Türkoğlu, Tevfik Sırrı Gür, Ahmet Ayas, İbrahim Arayıcı, Bahri Evkuran ve Erol Durmuşlu gibi Mersin’in spor tarihinde yer etmiş ve ebediyete intikal eden efsane isimlerini unutmayarak 8 Veteran takımında isimlerini verdik” dedi.

 


ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2022 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder