ŞAMPİYONLARDAN ZİYARET
Mersin Sondakika

ŞAMPİYONLARDAN ZİYARET

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Mersin’i ve ülkemizi Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonalarında en iyi şekilde temsil eden Mersinli milli Boksörleri ve antrenörlerini kabul etti.
Bu haber 2021-11-24 14:14:46 eklenmiş

 

ŞAMPİYONLARDAN ZİYARET

 

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Mersin’i ve ülkemizi Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonalarında en iyi şekilde temsil eden Mersinli milli Boksörleri ve antrenörlerini kabul etti.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 

Mersinli milli boksörler Mahmutcan Çiçek, Esma Babat, Baran Cem Baki, Hüseyin Babat, Ege Ertem, İbrahim Kurtay, Mizan Aykol, Muhammet Şaçlı, milli takım antrenörü Naci Oral ve Türkiye Boks Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Filiz Oral ile birlikte almış oldukları başarılarını kendilerini kabul eden Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ile paylaştılar.

Akdeniz İlçe Müdürü Özgür Gözde'nin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Türkiye Boks Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Filiz Oral, “Bugün başarılı milli sporcularımızı, antrenörümüzü ve bizleri kabul eden Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ökkeş Demir’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi, "İlimizi ve ülkemizi Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonalarında en iyi şekilde temsil eden başarılı sporcularımızı, kıymetli antrenörlerini ve boks il temsilcimizi il müdürlüğümüzde ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. İlimizde boks branşında başarılarımız sizlerin sayesinde her geçen gün artıyor. Mersinli sporcularımızın Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına katılarak aldıkları madalyalar, bizleri gururlandırıyor. Sizlerle sadece Mersin, Türkiye değil Dünya’nın dört bir yanında yaşayan tüm vatandaşlarımız aldığınız başarılı sonuçlarla özellikle uluslararası organizasyonlarda bayrağımızı dalgalandırmanızla birlikte göğsümüz kabarıyor. Sevgili gençler sizleri bugün burada ağırlamaktan onur duyduk. İnanıyorum ki sizler bundan sonraki organizasyonlarda da bayrağımızı hak ettiği yere getireceksiniz. Olimpik bir branş olan boks, 2020 Olimpiyatlarından sonra 2024 Olimpiyat Oyunlarında da büyük başarılar elde edecektir. Önümüzdeki 2024 Olimpiyat Oyunlarda sizlerden birileri de ilimizi ve ülkemizi temsil edebilir. Bu yüzden daha fazla çalışın. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteği ile siz değerli sporcularımızı desteklemeye devam edeceğiz. Bugüne kadar almış olduğunuz başarılarla ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğiniz için sizlerle gurur duyuyor, başarılarınızın devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 


ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2021 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder