Seçer, vatandaşların taleplerini dinliyor
Mersin Sondakika

Seçer, vatandaşların taleplerini dinliyor

Mut ve Silifke ilçelerinde vatandaşlarla buluşan Başkan Seçer, Mersin’in dört bir yanına eşit hizmet götürdüklerini belirterek, “Bu millete hizmet etme aşkımız ve şevkimiz var” dedi.
Bu haber 2021-10-10 01:23:31 eklenmiş

 

Seçer, vatandaşların taleplerini dinliyor

 

Mut ve Silifke ilçelerinde vatandaşlarla buluşan Başkan Seçer, Mersin’in dört bir yanına eşit hizmet götürdüklerini belirterek, “Bu millete hizmet etme aşkımız ve şevkimiz var” dedi.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 

Bütçeyi adil ve israftan kaçınarak harcamaya yoğun çaba gösterdiklerini vurgulayan Seçer, “Denetlenmek, dürüst bir siyasetçi için, dürüst bir yönetici için fayda getirir. İsterim ki bütün gözler belediyemi denetlesin” diye konuştu.

İlçe ziyaretlerinin ardından yaptığı gündem değerlendirmesinde Başkan Seçer, “Bizler memlekete katkı için gecemizi gündüzümüze katacağız ki gelecek kuşaklara değerli bir emanet bırakalım” ifadelerini kullandı. Başkan Seçer, Plan ve Bütçe Komisyonu görüşmelerinde talep ettiği borçlanma yetkisine ilişkin bilgi aldığını belirterek, “Görüşmelerde borçlanma yetki talebim reddedilmiş” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin’i karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Mut ve Silifke ilçelerinde yoğun bir program gerçekleştiren Başkan Seçer, esnaf, vatandaş, muhtar ve sivil toplum kuruluşlarıyla buluşup sorun ve taleplerini dinledi. Mersin’in dört bir yanına eşit ve adil bir şekilde hizmet götürdüklerini vurgulayan Başkan Seçer, “Bu millete hizmet etme aşkımız ve şevkimiz var” dedi.

CHP Mut İlçe Başkanlığı’nda başlayan programın devamında Başkan Seçer, semt pazarını ve Taşhan Üretici Kadın Pazarı'nı gezerek, esnafa “hayırlı işler” dileğinde bulundu. Pazar esnafının taleplerini dinleyen Başkan Seçer, Taşhan Üretici Kadın Pazarı’nda alkışlarla karşılandı. Taşhan’da Başkan Seçer, Mut Engellileri Umut Derneği’nin bebek yapım atölyesinin sergisini inceleyerek, ardından ressam Gülcan Küçüktürk’ün “Taşhan2” temalı resim sergisini gezdi.

SEÇER, ŞEHİT AYDIN’IN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Seçer, Mut programı kapsamında ilçeye yeni atanan Kaymakam Batuhan Bingöl'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ardından Başkan Seçer, Kahramanmaraş’ta yangın söndürme uçağının düşmesi sonucu şehit olan orman mühendisi Oğuz Avşar Aydın’ın ailesinin Mut’taki evine giderek, baba Salih ve anne Emine Aydın’a başsağlığı dileklerini iletti.

11 MAHALLE MUHTARI VE MAHALLELİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Mut programı kapsamında Başkan Seçer, 11 mahalle muhtarı ve mahallelilerle buluştu. Dereköy Mahallesi’nde gerçekleşen programda Başkan Seçer, tek tek muhtar ve vatandaşların taleplerini dinledi. Başkan Seçer, toplantıda üretimi artırmak adına tüm mahallelerde eşitlik gözetilerek sunulan tarım ve hayvancılık desteklerine ilişkin bilgiler paylaştı. Ayrıca eğitim ve öğretime önem verdiklerini söyleyen Başkan Seçer, eğitimin en büyük servet olduğu ifadesini kullandı.

“BU MİLLETE HİZMET ETME AŞKIMIZ VE ŞEVKİMİZ VAR”

CHP Mut İlçe Başkanlığı ziyaretinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Seçer, Mut’un tarımsal üretim potansiyeli açısından özel bir ilçe olduğunu söyledi. Tüm ilçelere olduğu gibi Mut’ta da eşit hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüreceklerini dile getiren Başkan Seçer, seçilmiş bir Belediye Başkanı olduğu vurgusuyla yaptığı konuşmada şunları söyledi:“Benim hesap vereceğim merci buradaki vatandaşlar. Sizlerin bize verdiği bu destek, bu güven, bizlerin omzunda çok ağır bir yük. Peki, bu ağırlığı hissediyor musunuz? Vallahi ben Belediye Başkanı olarak o ağırlığı görüyorum ama taşımakta hiç zorlanmıyorum. Neden? Bu vatana hizmet etme, bu millete hizmet etme aşkımız ve şevkimiz var.”

 


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2021 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder