Özdamar, yatırımlarına devam ediyor
Mersin Sondakika

Özdamar, yatırımlarına devam ediyor

Özdamar Turizmin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özdamar, BP’ye ait Petrol istasyonunun bir şubesini açarak, Mersin’deki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.
Bu haber 2021-10-06 01:05:37 eklenmiş

 

Özdamar, yatırımlarına devam ediyor

 

Özdamar Turizmin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özdamar, BP’ye ait Petrol istasyonunun bir şubesini açarak, Mersin’deki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

 

GÜNAYDIN MERSİN

 

MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, Meclis Başkanı Hamit İzol ve MTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Özdamar’ın bu girişimci ruhunu, düzenledikleri ziyarette kutladılar.

Mersin İş Dünyası Özdamar’ın yatırım ve istihdam yaratma girişimini takdir ile karşılarken, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, Meclis Başkanı Hamit İzol, MTSO Başkan Vekili İsa Çani, Meclis Üyeleri Halil Kürek ve Ahmet Baran, Eyüp Aygar Anadolu Lisesi Müdürü Naci Durmaz, Minibüsçüler Odası Başkanı Aziz Diricik, Yeni Mahalle Kooperatif Başkanı Selçuk Kılıç ve Kurdali Kooperatif Başkanı Mehmet Metin Demir, Mustafa Özdamar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

MERSİN, ÖZDAMAR GİBİ GİRİŞİMCİ İŞ İNSANLARI İLE ÇITASI YÜKSELTİYOR

MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, Mustafa Özdamar’ın el attığı her işte başarı ile sonuçlandırdığını söyledi. Kızıltan, “Bahsettiğim bu başarılı aktör, gururla söylüyorum ki, Odamızın da Meclis Üyesidir. Bu gün burada bulunmamızın nedeni, Mustafa Özdamar kardeşimizin yarattığı bu yeni istihdam alanı ile yanında olduğumuzu belirtmek ve O’nu takdir etmektir. Mersin, Mustafa Özdamar gibi girişimci iş insanları ile çıtası yükseltiyor” ifadelerini kullandı.

ÖZDAMAR, BAŞARILI VE CESUR BİR GİRİŞİMCİ

Ardından söz alan MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol ise, Mustafa Özdamar için, “Başarılı ve cesur bir girişimci” tabirini kullanarak, “MTSO ailesinin bir parçası olan Mustafa Özdamar’ın Mersinimize yaptığı yatırımları bizleri gururlandırıyor. Bizde Onunla gurur duyuyoruz. İş dünyasının yatırım yapmaktan imtina ettiği böyle bir süreçte, Mustafa Özdamar’ın BP adına açtığı bu nezih Petrol istasyonu yatırımcılara da örnek olacağını düşünüyorum. Biz iş insanları olarak, ülkemize katkı sunmak ve refahı yükseltmek için yeni iş sahaları ve istihdam yaratma olanakları açarak sağlayabiliriz. Bu duygu ve düşüncelerle, Özdamar Kardeşimi kutluyor. Bol kazançlar diliyorum” dedi.

Özdamar: Gücümü, deneyimli ve tecrübeli büyüklerimden alıyorum

Konuklarını ağırlayan, Mustafa Özdamar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MTSO ve diğer konuklara dönerek, “Sizler gibi deneyimli ve tecrübeli büyüklerimizi örnek alarak, başarıya doğru ilerlemeye çalışıyoruz. Hizmet ederken, Allah bizi sizlere ve halkımıza mahcup ettirmesin. Beni onurlandırdınız, güç verdiniz. Hepinize tek tek çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. 


ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2021 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder