YILDIZLAR KARATE İL BİRİNCİLİĞİ
Mersin Sondakika

YILDIZLAR KARATE İL BİRİNCİLİĞİ

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Edip Buran Spor Salonu’nda düzenlenen “Yıldızlar Karate İl Birinciliği” yapılan Kata ve Kumite müsabakalarıyla sona erdi.
Bu haber 2021-08-26 22:57:50 eklenmiş

 

YILDIZLAR KARATE İL BİRİNCİLİĞİ

 Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Edip Buran Spor Salonu’nda düzenlenen “Yıldızlar Karate İl Birinciliği”  yapılan Kata ve Kumite müsabakalarıyla sona erdi.

 GÜNAYDIN MERSİN

 Türkiye Karate Federasyonunun 2021 yılı faaliyet takviminde yer alan, il geneli 50 sporcunun katılımı ile Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Edip Buran Spor Salonu’nda düzenlenen “Yıldızlar Karate İl Birinciliği” bugün yapılan Kata ve Kumite müsabakalarıyla sona erdi. Müsabakaların sonunda düzenlenen ödül töreninde konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Vedat Akyar şunları söyledi; " Gençlerimizi bu salonlarımızda deneyimli Antrenörlerimize emin ellere teslim ettiğiniz için siz değerli velilerimize çok teşekkür ediyorum. Velilerimize Antrenörlerimizin eşliğinde yapılacak çalışmalara mutlak suretle getirmelerini rica ediyorum. Bizler İl Müdürlüğü olarak elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Şuan bu salonda gördüğüm bu görüntü ailelerimiz çocuklarının arkasında olması buda bizleri mutlu ediyor. Şuan yapılacak olan il seçmelerinde başarılı olup olmamaktan ziyade gençlerimizin ve ailelerinin bu tür organizasyonlarda uyum içerisinde olmaları bizler için gurur ve onur verici. Bizler il müdürlüğü olarak vazifemiz çocuklarımızı sporun içerisine çekip tesislerimizden faydalanmalarını sağlamak. Velilerimize de bu konuda bizlere yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum. Bu Şampiyonanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, dereceye giren ve ilimizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek olan sporcularımıza başarılar diliyorum" dedi.

Birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne olan “Yıldızlar Karate İl Birinciliği” müsabakalarının tamamlanmasının ardından dereceye giren sporculara Başarı Belgeleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Vedat Akyar ve Türkiye Karate Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Selahattin Ateş tarafından verildi.


ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri

Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -
Copyright © 2021 Günaydın Mersin Gazetesi Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder